• O nas

Outlet Sknerus to sprawdzone miejsce na mapie Krakowa. Znajdziesz tutaj oryginalne meble od wiodącego holenderskiego producenta designerskich mebli- Habufa.

Firma Habufa Furniture postawiła sobie za cel udostępnienie aktualnych trendów meblowych i produktów do wnętrz mieszkalnych szerokiemu gronu odbiorców. Oznacza to, że Habufa Furniture jest odpowiedzialna za  projektowanie wszystkich tych produktów we własnym zakresie i sprzedaje  produkty za pośrednictwem własnych marek. Habufa posiada obecnie cztery marki, dla których każdego roku realizowanych jest wiele nowych projektów i wzorów:

• Koncepcja stylu życia Henders & Hazel,
• Koncepcja młodego designu XOOON,
• Koncepcja przytulnego wnętrza Happy@Home,
• Własna marka COCO maison dla wszystkich akcesoriów domowych.

Do każdego konceptu projektowane są specjalne meble, dopasowane do stylu i wyglądu marki oraz z myślą o grupie docelowej konceptu.

Z meblami od Habufa urządzisz cały salon. W sprzedaży posiadamy szeroki wachlarz stołów oraz krzeseł do jadalni tego producenta.

Kupując u nas, stajesz się posiadaczem gotowego do użytku produktu. 
Profesjonalnie zabezpieczamy blaty stołów aby były odporne na zachlapania, plamy oraz rysy.

Duża cześć asortymentu jeśli chodzi o krzesła do jadalni dostępna jest z wyborem tapicerki.

Ponadto posiadamy w ofercie serię wypoczynków Marseille oraz Albi na zamówienie- tutaj dostosujesz rozmiar oraz wybierzesz tapicerkę idealnie pasującą do Twojego wnętrza.

Sklep stacjonarny usytuowany jest przy ulicy Ochoty 17d w Wieliczce.